Pokażę Ci, jak zbudować i komunikować markę

Tak, abyś już zawsze trafiał/a tylko do tych odbiorców, którzy chcą Cię słuchać.

Zapisz się do bezpłatnej szkoły marki osobistej i pobierz swoją pierwszą paczkę z kosmosu!

Pobieram  paczkę tutaj

Ile można zmieścić w 682 gramach?

682 gramy. Tyle ważył Personal Preference Kit, czyli paczka z osobistymi przedmiotami, którą zabierał ze sobą każdy astronauta w programach kosmicznych Apollo, Gemini i Space Shuttle.

Znajdować się w nim mogły typowo praktyczne rzeczy, takie jak golarka czy zdjęcia najbliższych, jednak zawartość PPK miała dużo bardziej metaforyczny cel: to,  co znalazło się w kosmosie, wracało na ziemię jako wyjątkowy prezent, memento i symbol.

Na przestrzeni lat astronauci wykazywali się dużą kreatywnością w tym zakresie, jednak najbardziej znamiennym wydaje się być Personal Preference Kit pułkownika Stuarta Roosa, członka załogi misji Apollo 14, która 9 lutego 1971 roku wylądowała na Księżycu.

Zabrał ze sobą około pięciuset nasion: daglezji, sosny, sekwoi, platanu i ambrowca. Po powrocie na ziemię nasiona te zostały zasadzone - w USA, Japonii, Brazylii i Szwajcarii - stając się "Moon Trees", czyli "Księżycowymi Drzewami".

Tym samym przybyłe z kosmosu nasiona rozwinęły się na Ziemi, dając nam, jej mieszkańcom, nową wartość.

Zapisując się na mój newsletter, otrzymujesz taką właśnie Paczkę z Kosmosu, zawierającą wyjątkowe nasiona; nasiona strategii komunikacji marki, które pomogą Ci budować w mediach społecznościowych rozpoznawalność i wyjątkowość.

I na dowód tego masz ode mnie prezent - Poradnik o 12 Elementach marki, który nauczy Cię tego, z jakich składowych buduje się silną i rozpoznawalną markę.


Poznajmy się

Nazywam się Marta Idczak i jestem Kapitanem Statku St-38.

Wierzę, że słowa mają Moc. I oprócz zwykłej roli informacyjnej mogą też przekonywać i chwytać za serce, co warto wykorzystać w komunikacji marki i biznesie.

Tego właśnie uczę. Do tego staram się przekonać moich klientów i odbiorców.

Bo warto tworzyć treści, które wyróżniają Cię z tłumu. Budować markę, która mówi wiarygodnym głosem. Bo odwaga opowiadania historii o markach – podnosi sprzedaż.

I dlatego zapraszam Cię dzisiaj do projektu, który otworzy drzwi do budowania i komunikowania marki z większą mocą. Z większym przekonaniem i odwagą do działania.

Projektu, który zakończy się możliwością uczestniczenia w programie i kursie jakiego na polskim rynku w takiej szczegółowości jeszcze nie było. Zapisz się do szkoły i zostań w niej do końca, aby otrzymać specjalne warunki wejścia na pokład kursu lub mentoringu: STRATEGIA MARKI OSOBISTEJ.

Daj się porwać w kosmiczną podróż po strategii komunikacji

marki

Zapisz się na mój newsletter, naucz się opowiadać przekonujące historie i zbuduj strategię, która zwiększy Twoją sprzedaż.

ST-38 Marta Idczak, NIP: 5140197206 e- mail: marketing@martaidczak.com

Polityka prywatności/ /Regulamin Newslettera