Pokażę Ci, jak skutecznie komunikować Twoją markę w mediach społecznościowych!

Tak, abyś już zawsze trafiał/a tylko do tych odbiorców, którzy chcą Cię słuchać.

Zapisz się na moją paczkę z kosmosu o strategii komunikacji w social mediach i odbierz prezent!

Pobieram  paczkę tutaj

Ile można zmieścić w 682 gramach?

682 gramy. Tyle ważył Personal Preference Kit, czyli paczka z osobistymi przedmiotami, którą zabierał ze sobą każdy astronauta w programach kosmicznych Apollo, Gemini i Space Shuttle.

Znajdować się w nim mogły typowo praktyczne rzeczy, takie jak golarka czy zdjęcia najbliższych, jednak zawartość PPK miała dużo bardziej metaforyczny cel: to,  co znalazło się w kosmosie, wracało na ziemię jako wyjątkowy prezent, memento i symbol.

Na przestrzeni lat astronauci wykazywali się dużą kreatywnością w tym zakresie, jednak najbardziej znamiennym wydaje się być Personal Preference Kit pułkownika Stuarta Roosa, członka załogi misji Apollo 14, która 9 lutego 1971 roku wylądowała na Księżycu.

Zabrał ze sobą około pięciuset nasion: daglezji, sosny, sekwoi, platanu i ambrowca. Po powrocie na ziemię nasiona te zostały zasadzone - w USA, Japonii, Brazylii i Szwajcarii - stając się "Moon Trees", czyli "Księżycowymi Drzewami".

Tym samym przybyłe z kosmosu nasiona rozwinęły się na Ziemi, dając nam, jej mieszkańcom, nową wartość.

Zapisując się na mój newsletter, otrzymujesz taką właśnie Paczkę z Kosmosu, zawierającą wyjątkowe nasiona; nasiona strategii komunikacji marki, które pomogą Ci budować w mediach społecznościowych rozpoznawalność i wyjątkowość.

I na dowód tego masz ode mnie prezent - Poradnik o 12 Elementach marki, który nauczy Cię tego, z jakich składowych buduje się silną i rozpoznawalną markę.


Poznajmy się

Nazywam się Marta Idczak i jestem Kapitanem Statku St-38, który stworzyłam z przekonania o tym, że słowa powinny nie tylko informować, ale przede wszystkim przekonywać.

Uczę, jak ożywiać strategię komunikacji marki treściami, które wyróżniają się z tłumu. Pokazuję, jak zrozumieć problemy klientów i mówić do nich wiarygodnym głosem.

Udowadniam w praktyce, że odwaga opowiadania wciągających historii o markach - historii, które wpisują się w strategię działania - podnosi sprzedaż.

Z praktyki też wywodzę swoje doświadczenie i pewność przekazywanych Ci rozwiązań: po latach pracy w korporacjach na stanowiskach odpowiedzialnych za marketing i sprzedaż poczułam, że w takim układzie już się nie realizuję.

Zrozumiałam, że to, co chcę robić, to uczyć innych strategii komunikowania w mediach społecznościowych - w metaforze Statku Kosmicznego.

Metaforze odważnej, ale z dokładnie skrojonym, przemyślanym przekazem, który wyróżnia mnie na tle innych i trafia do mojej grupy docelowej.

I właśnie tego chcę Cię nauczyć. Opowiadania o marce tak, by trafiać do serc Twoich klientów.

Daj się porwać w kosmiczną podróż po strategii komunikacji

w social mediach!

Zapisz się na mój newsletter, naucz się opowiadać przekonujące historie i zbuduj strategię, która zwiększy Twoją sprzedaż.

ST-38 Marta Idczak, NIP: 5140197206 e- mail: marketing@martaidczak.com

Polityka prywatności/ /Regulamin Newslettera